Reklamné oznámenie
Rybárstvo Na hákuhttps://www.rybarstvonahaku.skrybársky obchod, prívlač, kaprarina, feeder, lov rýb, pelety, boilies, prut, naviják, rybolov
Aximun - preklady CZ, SK, HUhttps://www.aximun.skPreklady z a do slovenského, maďarského a českého jazyka. Rodený hovorcovia. Spoľahlivosť.
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál

Tak, ako nemôže byť zábava bez hudby, nemôže byť ani dobrá zábava bez kvalitného DJa. Okrem kvalitnej výbavy a vycibreného zoznamu piesní rôznych žánrov prinášame na vaše akcie aj množstvo skúseností, ktoré sme rokmi získali, ale aj zodpovednosť. Family DJs je dvojica Edo a Oliver, ktorá sa postará o tú najlepšiu zábavu. Špecializujeme sa výhradne na svadby, stužkové, plesy, jubileá a silvestrovské akcie. Ku každej akcii pristupujeme zodpovedne. taktiež ju s vami odkomunikujeme a doladíme do posledného detailu. Samozrejme, pokojne sa s vami podelíme o naše skúsenosti a poradíme, ako zariadiť čo najlepší spoločenský zážitok. Odlišnosť, ktorá stojí za zmienku je ,že počas vašej akcii máme pre vás v ponuke aj videoprojekciu, kde je možné premietať vaše fotografie, videá, alebo videoklipy k väčšine piesní. To vdychne vašej zábave nový a moderný dizajn a posunie ju do 21.storočia.

Extra našej ponuky je nasvietenie sály alebo zabezpečenie svadobného auta.

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918 926 548.