Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Tak, ako nemôže byť zábava bez hudby, nemôže byť ani dobrá zábava bez kvalitného DJa. Okrem kvalitnej výbavy a vycibreného zoznamu piesní rôznych žánrov prinášame na vaše akcie aj množstvo skúseností, ktoré sme rokmi získali, ale aj zodpovednosť. Family DJs je dvojica Edo a Oliver, ktorá sa postará o tú najlepšiu zábavu. Špecializujeme sa výhradne na svadby, stužkové, plesy, jubileá a silvestrovské akcie. Ku každej akcii pristupujeme zodpovedne. taktiež ju s vami odkomunikujeme a doladíme do posledného detailu. Samozrejme, pokojne sa s vami podelíme o naše skúsenosti a poradíme, ako zariadiť čo najlepší spoločenský zážitok. Odlišnosť, ktorá stojí za zmienku je ,že počas vašej akcii máme pre vás v ponuke aj videoprojekciu, kde je možné premietať vaše fotografie, videá, alebo videoklipy k väčšine piesní. To vdychne vašej zábave nový a moderný dizajn a posunie ju do 21.storočia.

Extra našej ponuky je nasvietenie sály alebo zabezpečenie svadobného auta.

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918 926 548.